Koncerty

 

Únor
28
20:00

Kapela Špinavé spodní prádlo vznikla na jaře1987 v Olomouci . Až po listopadu 1989 se kapela začala znovu formovat a v létech 1996–1999 se sestava stabilizovala. ŠSP začalo koncertovat a kakofonickým soundem vyhánělo publikum navštívených destinací.

Únor
29
20:00

Rockové peklo vypukne 29. února v olomouckém Bounty Rock Cafe. Ze Slovenska dorazí fenomenální kytarista René Lacko, který s kapelou Big Bang zahraje plno nesmrtelných skladeb z repertoáru Led Zeppelin.

Březen
6
20:00

Legendární skupina The Plastic People of the Universe, významný představitel československé undergroundové hudební scény, před dvěma lety částečně obměnila svoji sestavu.

Březen
7
19:00

Již druhé pokračování Olmütz under siege opět v olomouckém Bounty rock cafe vám přináší trio v podobě kapel:

Březen
11
20:00

Přední čeští muzikanti, částečně z nedávné sestavy Marsyas, v čele s hitmakerem non plus ultra Oskarem Petrem odehráli vloni šest koncertů věnovaných vzpomínce na legendární protagonistovu „alma mater“. Vzhledem k velkému zájmu, vyprodaným sálům a nadšeným ohlasům sestava pokračuje i v roce 2019.

Březen
13
20:00

Jestli ve Vaší hudební sbírce nepostrádáte tituly od velikánů jako jsou Bon Jovi, Guns'n'Roses nebo Kiss, pak byste si rozhodně neměli nechat ujít koncertní seriál Back To The 80's, který zavítá i do Olomouce!

Březen
14
20:00

STEF PAGLIA TRIO (Belgie) Jeden z největších evropských bluesových kytarových talentů na svém prvním samostatném turné. Stef Paglia se narodil s blues v krvi a zatraceně dobře to umí svou kytarou vyjádřit.

Březen
17
20:00

Koncert zrušen!!!! Usilovně se jedná o náhradním termínu celého turné. Vstupenky zůstávají v platnosti. Kdo chce vrátit vstupné, kontaktujte místo prodeje. Buď Ticketportal nebo při koupi přes náš web - neumann@bountyrockcafe.cz

 

Březen
18
20:00

Po roce se opět potkáme na jednom podiu. Budou velice vítáni všichni, kdo nás přijdou povzbudit! 

Březen
19
20:00

APE SHIFTER(USA/D) Instrumentální progresivní rock zahrnující v sobě tvrdé riffy 70. let hrané s punkovou energií a metalovou razancí. Poprvé v ČR na jediném vystoupení. Ape Shifter je čistě instrumentální power trio v jehož čele stojí americký kytarista a skladatel Jeff Aug.