Koncerty

Leden
21
20:00

Nenechte si ujít nejromantičtější večer v Bounty Rock Café plný vášně, show a hitů americké legendy Aerosmith, které znamenají požitek pro uši, oči, srdce i duši.

Leden
22
19:00

Fly Tomorrow se pyšní vlastní tvorbou převážně ve stylu hard-rocku a blues, s dominantní sólovou kytarou, foukací harmonikou a podmanivým zvukem "šedesátkových" kláves. Své posluchače si kapela získala také širokým záběrem současného repertoáru – od energické nakládačky syrového blues až k hard-rocku a rockovým baladám.

Leden
29
20:00
Únor
2
20:00

Roman Dragoun již mnoho let patří k legendám domácí rockové hudby. Poprvé se posluchačům představil začátkem 80.let na albu „Třetí kniha džunglí“ skupiny PROGRES 2. Poté se stal lídrem kapely FUTURUM, v jejíž znovu obnovené sestavě působí i dnes. Hrál také s Michalem Pavlíčkem ve skupině Stromboli, které pomohl vytvořit album „Shut Down“.

Únor
5
20:00

Rockové peklo vypukne 5. února v olomouckém Bounty Rock Cafe. Ze Slovenska dorazí fenomenální kytarista René Lacko, který s kapelou Big Bang zahraje plno nesmrtelných skladeb z repertoáru Led Zeppelin.

Únor
11
20:00

Místa se nerezervují, kdo dříve přijde sedí, zbytek na stání.

Únor
19
20:00
Olomoucká parta Eagle Eye si pro vás
Únor
25
20:00

Jméno Tony MacAlpine je synonymem pro moderní kytarovou virtuozitu. Ať už vystupuje jako sólový hráč, člen kapel nebo jako producent, Tony MacAlpine neustále potvrzuje, že patří mezi nejinspirativnější a nejtalentovanější hudebníky současnosti.

Březen
3
20:00

Skupina TAK CO? vydává své debutové album Utajený výtah a oslaví jej koncertem.

Březen
5
20:00

Hudobná skupina PIGS ON THE WING sa od svojho vzniku v roku 2007 sústreďuje na hudobnú tvorbu svetoznámej britskej kapely Pink Floyd. Špecifickým prínosom členov skupiny sú videoprojekcie, ktoré sú svojim obsahom aktuálne a námety čerpajú zo súčasnej politickej, ekonomickej a medziľudskej sféry.