Koncerty

Únor
3
20:00

Kapela vznikla v prosinci 2003. Sešli se muzikanti s dlouholetou praxí, kteří již hráli v mnoha jiných kapelách a chtěli udělat radost sobě a druhým s repertoárem převážně zaměřeným na bluesovou muziku. S tímto zaměřením hrají dodnes. Zkušenosti jim dovolují s nadhledem vyjádřit expresivitu, dynamiku, cit a vše, co interpretace blues potřebuje.

Únor
11
20:00

Olomoucká hudební skupina -  JedenKus   by vás všechny velmi ráda pozvala k oslavě desetiletého výročí fungování kapely.. Jak lépe oslavit tuto událost než koncertem v krásném hudební klubu..

Můžete se těšit na český bigbít vlastní tvorby s vlastními texty smíchaný z underground, reggae, folku, punku a blues – tedy PUNCH rock 

Únor
17
20:00
Únor
21
20:00

Z rodinných důvodů se koncert přesouvá z původního termínu 21.2.2023 o měsíc na 15.3.2023. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení.

Únor
23
20:00

Roman Dragoun již mnoho let patří k legendám domácí rockové hudby. Poprvé se posluchačům představil začátkem 80.let na albu „Třetí kniha džunglí“ skupiny PROGRES 2. Poté se stal lídrem kapely FUTURUM, v jejíž znovu obnovené sestavě působí i dnes. Hrál také s Michalem Pavlíčkem ve skupině Stromboli, které pomohl vytvořit album „Shut Down“.

Únor
25
20:00

ZZ Top Litovel-Czech Tribute Band, představují písně texaské legendy ZZ Top. Součástí vystoupení jsou chlupaté kytary, které se otáčí, impozantní bicí souprava dle vzoru Franka Bearda, aparáty Magnatone, "výfukové " mikrofonní stojany a stylová saka.

Březen
10
20:00

Premier je česká 

Březen
11
20:00

ETC...

s nadšeným souhlasem Vladimíra Mišíka pokračují spoluhráči rockové legendy v koncertování v mírně pozměněné sestavě a s Olinem Nejezchlebou za mikrofonem.