Koncerty

Říjen
7
20:00

Progresivní rock-metalová kapela <Personal Signet> ve složení Michal "Faksi" Faksa (zpěv), Jirka "Lerry" Šmíd (kytara), Petr "Mum" Šedý (baskytara), Pavel "Belky" Stejskal (bicí) Vám ve svém domovském Bounty Rock Café klubu představí dlouholetou stál

Říjen
8
20:00

The Steepwater Band přenáší rockovou tradici 60. a 70. let do 21. století a dodává jí současnou svěžest. Kapela je věrná svým kořenům – americkému blues, které ve vlastních skladbách umně „překládá“ do jazyka moderny.

Říjen
11
20:00

Koncert k oslavě 80. narozenin za doprovodu olomoucké jazzové kapely Blue Apple.

Říjen
12
20:00

Jedni z nejlepších bluesových britských umělců na společném turné! Danny Giles - Guitar, Vocals, Will Wilde - Harp, Vocals, Steve Brook - Guitar, Russel Carr - Bass, Alan Taylor - Drums 

 

Říjen
14
20:00

Jsme kapela z Olomouce, a hrajeme fláky kapel Vítkovo kvarteto a Veteráni studené války (2 legendární vzájemně personálně propojené pražské kapely). 
Skladby jako Pražskej démon nebo Bigbítové dunění již dávno patří do zlatého fondu českého bigbítu (Pražského démona můžeme považovat jakousi hymnu všech rockerů). 

Říjen
15
20:00

DAMAGE, INC. – Czech Metallica revival band Prostějov je nejstarší revival Metallicy v ČR, jehož repertoár tvoří skladby převážně ze staršího období této metalové legendy.

Říjen
21
20:00

Britské powerbluesové trio HUNDRED SEVENTY SPLIT (HSS) se na podzim chystá do Olomouce.

Říjen
22
20:00

Severed1 - Olomoucká banda hrající metal ve stylu Dana Nekonečného. Kapela vznikla v roce 2018 a zaměřuje se hlavně na vlastní tvorbu. Plážové košile, květované kraťasy, žabky a nevkusný humor, na to všechno se můžete těšit..

Říjen
26
20:00

Olomoucká kapela Bluesberg působí na české hudební scéně od roku 2000 a za tu dobu odehrála desítky koncertů a také vydala několik studiových desek.

Říjen
28
20:00

Koncert k 30. výročí vydání debutového cd CALIBOS, ze kterého pocházejí nejznámější songy (Terasy, Za krále, Velkoměsto, Mac Leod, Ikaros) této legendární olomoucké rockové kapely. V rámci vystoupení budou odehrány všechny skladby z tohoto alba.