RENÉ LACKO & BIG BANG - LED ZEPPELIN NIGHT

Kdy: 
Sobota 5. 2. 2022
V kolik hodin: 
20:00
Vstupné: 
199,- Kč

Rockové peklo vypukne 5. února v olomouckém Bounty Rock Cafe. Ze Slovenska dorazí fenomenální kytarista René Lacko, který s kapelou Big Bang zahraje plno nesmrtelných skladeb z repertoáru Led Zeppelin. Počítat můžete s maximálním nasazením a hlavně stoprocentními hráčskými výkony, které vás strhnou.

René Lacko patří k dlouholetým stálicím slovenské rockové a bluesové scény. Na kontě má několik desek se svým DownTown Bandem. Ambiciózní kytarista sklízí úspěchy a ocenění i v zahraničí - například na uznávaném Jimi Hendrix Festivalu v USA skončil v roce 1996 na druhém místě mezi evropskými instrumentalisty. Jimi Hendrix celkově patří k jeho velkým vzorům, ostatně před deseti lety mu vysekl velikou poctu v podobě úspěšného alba Tribute To J. Hendrix and S. R. Vaughan.

Večer v Bounty Rock Cafe bude ale věnován, jak už bylo zmíněno, jiné legendě - Led Zeppelin. Velikou devizou kapely je kromě výborné kytary i dalších nástrojů také zpěvák Maťo Máček, který má silný a příjemně „plantovsky“ zabarvený hlas. Jestli si chcete poslechnout kvalitně zahrané skladby Led Zeppelin a zároveň podpořit výrazné osobnosti slovenské rockové scény, neměli byste v Bounty Rock Cafe chybět. Akce vypukne ve 20 hodin!

 

Rezervace míst

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste či nejste lidský návštěvník a pro zabránění spamu.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.