Souboj titánů - Judas Priest Revival & AC/DC Bon Scott Memorial Band & System Of A Down Tribute

Kdy: 
Pátek 21. 12. 2018
V kolik hodin: 
19:00
Vstupné: 
299,-

Vstup 299,- (předprodej), 350,- na místě.

Akce se uskuteční v S klub Olomouc

Czech System of a Down Tribute Band - Jsme čtyřčlenný Tribute Band vzdávájící hold americké legendě SYSTEM OF A DOWN. Naším cílem je předvést Vám energickou show, zároveň podat maximální výkon dosahující kvality studiových verzí nahrávek a hlavně zajistit skvělou zábavu pro Vás.

JUDAS PRIEST REVIVAL - Pražská formace Judas Priest Revival vznikala v letech 1998-1999. Velice brzy se zařadila mezi špičku tzv. revivalové scény. To, jakým způsobem se popasovala s nelehkým repertoárem legendárních Judas Priest vskutku vzbuzuje zasloužený obdiv. Když stojíte na jejich koncertě a zavřete oči, opravdu téměř slyšíte samotné Judas Priest… a když ty oči otevřete, svým způsobem Judas Priest i vidíte, protože pražský Judas Priest Revival pojal svoji poklonu originálu důkladně i po vizuální stránce. Takhle má vypadat správný revival!

AC/DC Bon Scott Memorial Band - Olomoucká skupina AC/DC revival - Bon Scott memorial band vznikla v roce 2001. Nejedná se však o další zpackaný plagiát, kterých je u nás v poslední době už víc než dost. Již z názvu je zřejmé, že hlavním záměrem olomouckých muzikantů bylo realizovat projekt, který by všem nadšencům, fanouškům a obdivovatelům starých AC/DC připoměl a znovu oživil tak výraznou a nezapomenutelnou osobnost zpěváka skupiny AC/DC – Bona Scotta. Aby vše fungovalo, tak jak má, bylo nutné skvěle zvládnout dva hlavní pilíře kapely, na kterých stojí celá její hudební show – zpěváka a sólového kytaristu. Neuvěřitelně věrohodný hlas zpěváka Mirka Matušů, dokonale zahrané sólové party zkušeného kytaristy Pavla Andree, obojí pak umocněné skvěle pracující rytmickou sekcí v čele s kytaristouu Michalem Ručilem, baskytaristou Milošem Lounem a bubeníkem Liborem Spurným – to vše řadí skupinu AC/DC revival – Bon Scott memorial band mezi přední a nejvyhledávanější revivalové projekty u nás. Skupina již několik let vystupuje v rockových klubech v celé ČR, motorkářských srazech a letních festivalech. Její koncertní vystoupení trvá déle než 2 hodiny a hity Highway To Hell, T.N.T, Whole Lotta Rrosie, Touch To Much, Dirty Deeds Done Dirt Cheap, Let There Be Rock, Jack, Shot Down In Flames, Sin City a další vás v podání zpěváka kapely téměř dokonale přenesou do 70.– tých let minulého století.

 

Zde může být vaše reklama.