Sons Of Apollo - přesun termínu koncertu!!!!!!!

Kdy: 
Pátek 28. 5. 2021
V kolik hodin: 
20:00
Vstupné: 
799,- Kč až 999,-Kč

Z důvodu koronavirové nákazy v Evropě se celé turné přesouvá na 2021. Nový termín koncertu v Brně je 28.5.2021. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení.

Do Brna dorazí supergroup složená ze členů Guns N' Roses, Mr. Big, Dream Theater nebo Black Country Communion
Progresivně rocková superskupina Sons Of Apollo, jejímiž členy jsou Mike Portnoy a Derek Sherinian (Dream Theater), Ron „Bumblefoot“ Thal (ex-Guns N' Roses), basák Billy Sheehan (Mr. Big, The Winery Dogs) a zpěvák Jeff Scott Soto (Malmsteen, Jorney, Wet, Talisman), bude mít v Brně koncertní premiéru. Koncert se uskuteční 22. března 2020 v Sono Centum Brno. Vstupenky jsou v předprodeji v sítích GoOut a Ticketportal. https://www.ticketportal.cz/event/Sons-of-Apollo

„Na skupině Sons Of Apollo je pozoruhodné to, že stačí pouze uvést jmenný seznam hráčů a nic více netřeba. Každému hudebnímu fanouškovi je jasné, že půjde o pořádnou dávku zkušeností a progresívního rocku. Superkapela Sons of Apollo je tvořená mistry svého oboru a co jméno, to pojem rockového světa,“ říká promotér koncertu Dušan Neumann.
Skupina vznikla na popud klávesisty Dereka Sheriniana (ex-Dream Theater, Black Country Communion), kterému se zachtělo opět spojit s bubeníkem Mikem Portnoyem a hrát progresivní rock. Hvězdná sestava SONS OF APOLLO pak za několik měsíců vydala debutové album Psychotic Symphony. Své koncerty tak staví na kvalitním vlastním materiálu.
„Sons of Apollo jsou kapelou, ostatní věci jsou pouze projekty. Plně věříme ve všechno, co jsme společně v této sestavě vytvořili, a věříme také v to, že je to zatím největší počin v naší kariéře. Těšíme se, až naši hudbu představíme fanouškům v Brně,“ říká klávesista Derek Sherinian.
Do Brna hudebníci dorazí s novou nahrávkou, která je živým záznamem. Jmenuje se Live With The Plovdiv Psychotic Symphony a dokumentuje pozoruhodné jednorázové vystoupení kapely ve Starověkém římském divadle v Plovdivu v Bulharsku, v doprovodu symfonického orchestru a pěveckého sboru. Během večera kapela odehrála skladby z debutového alba Psychotic Symphony doplněné o výběr hitů legendárních kapel.
 

Rezervace míst

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste či nejste lidský návštěvník a pro zabránění spamu.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.