SARKONIA & IMORTELA

Kdy: 
Sobota 25. 3. 2023
V kolik hodin: 
20:00
Vstupné: 
150,- Kč

Sarkonia je kapela, která přináší nejen svou hudební tvorbu, ale také ideologii, která nabízí zcela jiný pohled do nitra lidské duše, emocí, vnímání člověka a světa kolem něj. Je postavena na šesti základních pilířích, zhmotněných bytostech, které také ztělesňuje, a jejichž moc tvoří dohromady jeden celek a celkovou vnitřní rovnováhu a harmonii, pochopení. Každý pilíř představuje část lidských emocí, které nejsou rozděleny na dobré nebo špatné. Přináší pohled, ve kterém všechny mají své opodstatnění a své místo. Absence jedné, nebo její převaha, by vedlo k narušení veškeré rovnováhy a harmonie. Bez jedné ztratí jiné svou hodnotu a smysl.

Sarkonie byla prvním člověkem, kterému předalo těchto šest bytostí svou moc, v podobě emocí, cílů, snů, představ a nadějí. A také prvním člověkem, který zjistil, že i když člověk může poznávat, zkoumat a objevovat svět, vesmír a věci kolem, největším tajemstvím a nejneprobádanějším územím je nakonec stejně jen on sám, a nejobtížnější cesta je ta, která vede do zahalených zákoutí jeho vlastního nitra.

IMORTELA byla založena v roce 2005 čtveřicí muzikantů s cílem hrát a tvořit melodický metal s ženským zpěvem. Za dlouhá léta na scéně kapela disponuje bohatými koncertními zkušenostmi nejen z domácí klubové scény, ale i z festivalů jako je MASTERS OF ROCK, Orlický Woodstock, Femme Fatale nebo Michalfest. V současnosti kapelu tvoří šestice členů, v jejímž čele stojí dvě zpěvačky.

Rezervace