MAX FORLEO (IT)

Kdy: 
Čtvrtek 8. 6. 2023
V kolik hodin: 
20:00
Vstupné: 
199,- Kč

Massimiliano "Max" Forleo je velmi talentovaný zpěvák, skladatel, multiinstrumentalista a skladatel z italského Milána.
Maxova umělecká kariéra sahá až do doby, kdy mu bylo pouhých 7 let. Max začíná vyvíjet zájem o hudbu v mladém věku a učí se hrát na klasickou kytaru, poté na klavír, bicí, baskytaru a pěvecké techniky. Po prvních živých zkušenostech jako 
teenager Max zakládá v roce 2002 kapelu The Lorean a vydává své debutové album Out of Memory (2003), následované Morning Freedom (2008) a Waste of Time (2010).
S The Lorean, Max cestuje po části Evropy a Spojených států a spolupracuje s mezinárodními umělci, jako je TM Stevens (basák Prince a Jamese Brown), Richie Kotzen (Poison, Mr Big), Iron Butterfly, Kee Marcello (Evropa), abychom jmenovali alespoň některé.
Po rozpuštění The Lorean v roce 2010 se Max Forleo věnuje sólové kariéře pod přezdívkou The Traveller. Tento nový název pochází z krátkého filmu na památku holocaustu ke kterému Max složil část soundtracku. Pod tímto jménem Max zaznamenává
alba The Traveler (2011), Life (2012), Uncensored Kingdom a účastní se jako speciální host v několika rapových a rockových představeních, pokračující ve velmi intenzivní živé aktivitě. Odehraje přibližně 100 představení ročně.
Po dvouleté přestávce (2016-2018) se Max Forleo vrací, tentokrát se svým skutečným jménem, s Distanze, Philos (2019) a albem Alice a Febbraio (2020), všechny v italštině, vzbudil pozornost kritiků.
V letech 2021 a 2022 vydává Max Forleo singly (a příslušné samostatně režírované videa) Antarktica, Promise a Sweet, očekávají dlouho očekávané nové album Dreams & Decadence. Zároveň je Max oddán intenzivnímu Evropskému turné včetně dvou představení pro The Animals, ve Vídni a Lokti.
Dream & Decadence je intenzivní a intimní album, které zpečeťuje umělecké dílo Maxe Forlea.  Album bylo nahráno a smícháno v M2F Studios
 

Rezervace