Honza Holeček & Pavel Marcel

Kdy: 
Pátek 14. 5. 2021
V kolik hodin: 
20:00
Vstupné: 
199,- Kč

Jedinečný hudební zážitek slibuje spojení ostřílených matadorů jižanského rocku Jana Holečka a Pavla Marcela, kteří se umělecky setkávají a akustickém duu Honza Holeček & Pavel Marcel.
Oba muzikanti mají za sebou pestrou hudební minulost. Působili v mnoha kapelách, Pavel Marcel byl dlouhá léta neodmyslitelnou součástí skupiny Pumpa a nyní hraje v legendárních Skinny Molly. Jižanská krev Honzy Holečka byla do značné míry patrná již v kapele Afterglow. V jeho nejnovější partě Livin Free, jsou však vlivy southern rocku nepřeslechnutelné.
Poprvé se potkali v tribute kapele The Allman Company, která hraje, jak sám název napovídá hity od The Allman Brothers Band. Nyní tedy Holeček a Marcel spojili své talenty v akustickém duu. V jejich podání se můžete těšit na známé pecky například od Neila Younga, Murray Head, chybět nemůžou ani zmínění The Allman Brothers Band nebo Van Der Graag Generator. Opravdovou lahůdku si pro své posluchače připravili v podobě písně Scarborough Fair od legendární dvojice Simon & Garfunkel.

Rezervace míst

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste či nejste lidský návštěvník a pro zabránění spamu.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.