ERIC CLAPTON COVER BAND

Kdy: 
Pátek 15. 10. 2021
V kolik hodin: 
20:00
Vstupné: 
99,- Kč

Sešlo se nás pár kamarádů muzikantů a založili jsme kapelu, která by hrála a reprodukovala hudbu jednoho z nejvýznamějších světových protagonistů tohoto žánru, zpěváka, muzikanta a autora bluesové a rockové hudby Erica Claptona. Hudební styl blues již pevně zakotvil v kulturní historii světa coby klasický a inteligentní hudební žánr pro dospělé posluchače. Přežil již mnoho různých laciných módních vln, povrchních stylů a póz s jepičím životem. V dnešních časech je muzika blues chápána jako synonymum dobré nálady, zábavy, pohody, či přátelského setkání.

A právě ono nadčasové spojení, jakoby echa dávného nápěvu, které dalo této hudbě vzniknout a dramatického projevu současných interpretů tvoří muziku plnou zvláštní melodramatické atmosféry, rytmického napětí, zvratů a současně muziku prosycenou prostým lidstvím. Naléhavá pravdivost hudby Erica Claptona vás vždy přenese přes starosti všedních dnů a přinese alespoň hřejivý záblesk povzbudivého světla do vašeho života.

Pro širší a žánrově rozmanitější spektrum blues-rockové hudby, na kterou se orientujeme, hrajeme v seskupení pod názvem „Blues BazAar“. Skladby, které hrajeme již dávno pokryl prach zašlé slávy. Proto nám název kapely, který jsme si dali „Blues BazAar“ připadá naprosto přirozený. Toto pomyslné „zboží“ našeho hudebního vetešnictví však ani po letech neztratilo nic ze své svěžesti stejně, jako nikdy nezevšední lidská naděje... Slovo BazAar v názvu naší kapely píšeme záměrně se dvěma "a", kdy ono velké "A" symbolizuje příslib třeba i velkolepějšího zážitku, než jen plytké kratochvíle...   

Rezervace míst

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste či nejste lidský návštěvník a pro zabránění spamu.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.