DAVID ELLEFSON Band - Grammy Award Winning Bassist David Ellefson (formerly of Megadeth)

Kdy: 
Středa 13. 3. 2024
V kolik hodin: 
20:00
Vstupné: 
500,- Kč v předprodeji, 600,- Kč na místě
Kdo dříve přijde sedí, zbytek na stání.
Poprvé se svým sólovým projektem přijíždí do České republiky spoluzakladatel thrashmetalové legendy MEGADETH a jeden z nejuznávanějších metalových baskytaristů – DAVE ELLEFSON.
Spolu s Dave Mustainem byl zakládajícím členem, spoluautorem mnoha skladeb a nezdolným pilířem tohoto monstra, kde působil od roku 1983 do roku 2002. Poté se od skupiny odpojil a v následujících letech se objevoval ve formacích Temple Of Brutality, F5 nebo Killing Machine.
A protože, jak známo, stará láska nerezaví, vrací se do mateřské kapely v roce 2010 a setrvává až do loňského roku, kdy odchází podruhé. Nicméně v MEGADETH má za sebou „odkroucených“ dohromady 30 let, stovky mega koncertů po celém světě a mraky zlatých a platinových alb.
V roce 2021 zakládá vlastní projekt THE LUCID a v roce následujícím ho můžeme vídat v řadách heavy metalových DIETH. Mezitím pracuje na vlastních věcech pod hlavičkou ELLEFSON, spolupracuje na mnoha projektech, natáčí skvělé album cover verzí „No Cover“ a tak dále.
V současné době vychází album plné superlativů, které vydal ve společném projektu s geniálním Jeff Scott Sotem. Zároveň získává ocenění Grammy jako metalový baskytarista roku.
Následující evropské turné DAVID ELLEFSON BAND, kterého jsme součástí, je plné očekávání a bezpochyby jedním z velkých heavy-metalových svátků.
Předpokládaná sestava:
David Ellefson – bass, voc
Andrea Martongelli – guit (Ellefson,Arthemis,Power Quest)
Walter Cianciusi - guit (Geoff Tate Band)
Titta Tami – voc (Ehfar)
Roberto Pirami – drums (Blaze Bayley, Vinnie Moore, Gus G)
Vstupenky v síti Ticketportal (cca od 10.11.) a na baru v Bounty Rock Cafe za 500,- CZK (600,- CZK na místě).