CLIFF MOORE (UK) s hosty z Olomouce

Kdy: 
Středa 8. 4. 2020
V kolik hodin: 
20:00
Vstupné: 
250,- Kč

Cliff Moore je bratr slavného Garyho Moora.

Cliff Moore se narodil v Belfastu jako prostřední z pěti dětí. Jedním z jeho bratrů je i legendární Gary Moore. Od raného věku byl opojen světem rock’ n’rollu. Ve svých třinácti letech Cliff vystřídal bicí soupravu za kytaru. To bylo již v době, kdy se rodina přestěhovala do Anglie. První kapelu založil Cliff ve svých čtrnácti letech. Od té doby Cliff Moore spolupracoval a hrál s fantastickými hudebníky z kapel, jakými jsou Iron Maiden, Whitesnake, Reef, UFO, Ozzy Blizzard of Oz a mnoha dalšími. Jeho hudba je ovlivněna zcela nepřeberným množstvím kapel a hudebníků od Joni Mitchell po Van Halen, od Stevie Wondera po Rush, od Mozarta až k Motörhead, od The Beatles po Red Hot Chilli Peppers.

Cliff Moore coby výborný kytarista, zpěvák a skladatel působí na britské hudební scéně více než třicet let. Na veřejnosti se příliš neprezentuje a dává přednost práci ve studiu jako producent, zvukový inženýr a jako doprovodný hudebník.

Hudební příznivci ho mohou alespoň občas vidět ve dvou projektech – jako Cliff Moore Band (jazz-blues-rockové power trio) a Saffron Monkey (instrumentální jazz-funková kapela). S oběma soubory vydal několik zajímavých alb, která se však, bohužel, dají v našem regionu jen těžko sehnat. V současné době pracuje na svém dalším albu, které by mělo vyjít s největší pravděpodobností koncem tohoto roku.

 

Polední menu - Vaříme pro Vás dál

V Bounty dostanete menu přes okno (10:30-13:30) nebo Vám ho doveze kurýr (10:30-15:00) služby dámejídlo.cz. Oblíbená restaurace Bounty Rock Cafe se rozhodla zareagovat na sobotní opatření vlády a od pondělí nabízí svým zákazníkům nové služby. Každý všední den od 10,30 do 13,30 je otevřeno okno u vchodu do restaurace, kde budeme v boxech prodávat jídlo.  Bounty nabídne lidem čtyři čerstvá jídla denně, která najdou na webu bountyrockcafe.cz v sekci  polední menu, nebo na olomouc.cz

Rezervace míst

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste či nejste lidský návštěvník a pro zabránění spamu.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.