Koncerty

Duben
26
20:00

V rámci svého světového turné se do ČR a na Slovensko znovu vrátí excelentní blues-rockový kytarista a charismatický zpěvák Neal Black. Poprvé se v Česku představil v roce 2016 v rámci tour od JazzAgency.cz. Prestižní Rolling Stone Magazin uvedl, že „Neal Black je jedním z nejvýznamnějších umělců americké bluesové scény.

Duben
27
20:00

Olomoucká formace Katoda Olomouc byla založena na podzim roku 2011. Tradiční reperoár skládající se ze známých, či méně známých skladeb kapel, jako jsou Cream, Jimi Hedrix, Eric Clapton, B.T.O.

Duben
28
19:00

Unbroken Will je středomoravská metalová kapela hrající vlastní skladby

inspirované všemi styly (metalové) hudby od nu-metalu, přes trash, heavy metal až po hard rock.  

Květen
11
20:00

NIRVANA CZ  v nové sestavě: Čočka, Sojka a Kurt Cobain.....

Květen
17
20:00

Formace Porcupine Tree Tribute je složená ze členů kapel 
Split Bearing, Sarkonia, Pink Floyd revival.

Květen
18
20:00

Sešlo se nás pár kamarádů muzikantů a založili jsme kapelu, která by hrála a reprodukovala hudbu jednoho z nejvýznamějších světových protagonistů tohoto žánru, zpěváka, muzikanta a autora bluesové a rockové hudby Erica Claptona.

Květen
19
20:00

Jeden z nejvýznamnějších a nejuznávanějších rockových bubeníků, člen skupin BLACK SABBATH, DIO a HEAVEN & HELL - Vinny Appice, přijíždí do Olomouce v rámci svého turné „The Mob Rules Live".Jak již samotný název turné napovídá, bude program tvořen největšími hity kapel, kterými v minulosti prošel, nahrál spousty vynikajících alb a několikrát

Květen
23
20:00

Koncert party muzikantů ošlehaných nejrůznějšími hudebními žánry, které spojuje srdeční vztah k solidnímu bigbítu a kteří se rozhodli okořenit olomouckou scénu trochou vlastní tvorby. Buďte u toho.

Květen
25
20:00

Danny Bryant má má za sebou téměř tři tisíce koncertů po celém světě a setkal se na jednom pódiu např. s Joe Cockerem, Carlosem Santanou, Gregem Allmanem, Buddy Guyem, Peterem Greenem či Mickem Taylorem.

Květen
26
20:00