Bounty Rock Cafe Olomouc

Vítejte v Bounty Rock Cafe. Jsme hudební klub a restaurace v Olomouci

Bonty Rock Cafe nabízí

  • Kvalitní koncerty 
  • Dopolední menu
  • Jídla na obědnávku
  • Široký výběr nápojů
  • Venkovní posezení
  • Nekuřácké prostory

......

Patrik 50 Skramasax, Zdhymadlo, Mirek Spilka a přátelé

Kdy: 
Sobota 11. 11. 2017
V kolik hodin: 
19:00

Vstup 100,- 

Vážení příznivci dobré muziky. Dovoluji si Vás tímto požádat o malý dárek: V tuto dobu jsem se dožil svých 50. tých narozenin. Nikdky jsem žádné "výročí" neslavil. Nicméně mám přání tyhle kulatiny oslavit s Vámi se všemi. Proto budu mít opravdu radost a bude mi ctí, když se mnou tyto narozeniny oslavíte!!! Na skvělém místě v Bounty Rock Cafe zahrajeme s kapelama se kterýma mám, nebo jsem měl hudebně něco společného: Skramasax, Mirek Spilka a přátelé, Zdhymadlo.

Těším se že mě vyprovodíte do dalšího půl století života!

Patrik

Skramasax

vznikl v roce 1985 jako první metalová kapela na olomoucku a jedna z prvních v republice. Nejprve se prezentovala převzatou tvorbou od zahraničních interpretů, kterou časem nahradily vlastní skladby. Stylově byl Skramasax ovlivněn skupinami jako Judas Priest Accept, či Iron Maiden. Později na přelomu 80. let se začaly ve stylu kapely projevovat tvrdší prvky Trash metalu. Vznikl první koncertní program a v roce 1991 skupina natočila první vinilovou LP desku "Dark Powers". Po několika úspěšných turné s Arakainem, mnoha koncertech v tehdejším Československu se Skramasax stal pevnou součástí české metalové scény.

V první polovině devadesátých let však skupina oznámila konec činnosti, což byla citelná rána pro spoustu jejich fanoušků.

Uplynulo dlouhých třicet let a Skramasax hlásí v roce 2015 návrat koncertním programem s příznačným názvem"Rose From The Dead".

V letošním roce se ke kapele připojil opět zpěvák Mirek Spilka, čímž kapela znovu hraje v původní sestavě z 80. let!"

ZDHYMADLO

vzniklo v roce 1993, po rozpadu kapely SKRAMASAX, kolem baskytaristy Otakara Hegera. Kapela vznikla jako takové uvolnění z metalových časů, které jsme v tu dobu měli za sebou. Hlavním cílem bylo pobavit obecenstvo, ale hlavně sebe, čemuž odpovídaly písně i pódiové vystupování. Co se tvorby týče, byla dána děním kolem nás. Ne, že by jsme sledovali nějaké hluboké cíle, jako třeba světový mír…, prostě co se kolem nás mihlo a pobavilo nás, bylo zpracováno. Proto jsme také naši tvorbu nikdy nepovažovali za klasický „underground“ (kam nás někteří mylně zařazovali), ale říkali jsme jí „mazanec music“, prostě Big Beat.
V dubnu 2015 vyšlo první CD s názvem „Kursy masového sebeútoku“. Zároveň vznikl i klip k písni HEP, HEP!

 Mirek Spilka a přátelé.

V tomhle akustickém podání zahrají přátelé s Mirkem to nejoblíbenější z Calibos, Perseus a písniček co se jinám nevlezly. Prostě na pohodu!

Rezervace míst

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste či nejste lidský návštěvník a pro zabránění spamu.
14 + 5 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.