Papa Roach (US)

Kdy: 
Středa 22. 8. 2018
V kolik hodin: 
20:00
Vstupné: 
999,- Kč

18:00 Open doors
19:00 - 19:30 Hazydecay
19:50 - 20:35 Sunset Trail
21:05 - ???? Papa Roach

Další rocková pecka v Olomouci! Američtí Papa Roach – jedna z nejlepších koncertních kapel, vrchol současné nu metalové hudby. V rámci srpnového festivalového výjezdu do Evropy se kapela zastaví i u nás a odehraje novinky z aktuálního alba Crooked Teeth i starší hity! Vzpomínáte na nu-metalovou hymnu Last Resort či singly She Loves Me NotForeverGetting Away With MurderTo Be LovedBurn...? Zažijte strhující koncert Papa Roach v Korunní pevnůstce.

Korunní pevnůstka - OLOMOUC | Středa 22. 8. 2018

Za svou pětadvacetiletou kariéru prodala čtyřčlenná americká parta po celém světě více než deset milionů desek, jejich pravděpodobně nejznámější album Infest bylo ve Spojených státech třikrát platinové, platinová byla i deska Getting Away with Murder, můžou se pochlubit i nominací na Grammy. Muzika těchto „dříčů“ z Kalifornie nikdy nesklouzla k popově kýčovitým rockovým popěvkům. Pořád je to poctivý a pořádně našlapaný rock, ale zároveň s parádní melodickou linkou. Na jejich bezchybný koncertní výkon se navíc dá spolehnout. Vždycky předvedou skvělou show, během níž jsou schopní výborně namixovat starší hity a novinky.

Kapela hraje ve složení: Jacoby Shaddix - zpěv, Jerry Horton - kytara, Tobin Esperance - baskytara, Tony Palermo - bicí.

Z bezpečnostních důvodů není dovoleno do areálu vnášet jakékoliv skleněné nádoby, láhve, plechovky, hořlaviny, zbraně jakéhokoliv druhu, drogy a omamné látky, předměty ohrožující bezpečnost, deštníky, pyrotechnické předměty či zábavní pyrotechniku, otevřený oheň, laserová ukazovátka, magnetofony, filmové kamery, videokamery (zahrnuje formát Dv, Dv Cam, BetaCam, Super VHS, Super 8…) ani profesionální fotoaparáty.

Korunní pevnůstka - OLOMOUC | Středa 22. 8. 2018

Rezervace míst

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste či nejste lidský návštěvník a pro zabránění spamu.
12 + 1 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.