Bounty Rock Cafe Olomouc

Vítejte v Bounty Rock Cafe. Jsme hudební klub a restaurace v Olomouci

Bonty Rock Cafe nabízí

  • Kvalitní koncerty 
  • Dopolední menu
  • Jídla na obědnávku
  • Široký výběr nápojů
  • Venkovní posezení
  • Nekuřácké prostory

......

Lo and The Calling Heart + Rusty Nail (Hippies party)

Kdy: 
Pátek 12. 1. 2018
V kolik hodin: 
20:00

Novoroční hippies party s hudbou vycházející z rocku sedmdesátých let.

Vstup 150,-

LO & THE CALLING HEART

Nová kapela vítězky „televizního“ Hlasu Československa roku 2014 – LENKY „LO“ HRŮZOVÉ, vznikla na základech její doprovodné rocké kapely LOGARYTMY.  K dosavadním členům Honzovi  Szabóvi (klávesy), Davidovi Lukešovi (bicí), Davidu Krompolcovi (kytara, violončelo) a Lukáši Mužíkovi (baskytara), se v polovině roku 2017 přidali kytarista a doprovodný zpěvák Tomáš Sláma a také hráč na foukací harmoniku  i akustickou kytaru Ivan Kraina.  Utvořili tak zcela novou svébytnou kapelu čerpající z hudebních kořenů hard rockové a bluesové muziky 70.tých let. V současné době je tento hudební směr prezentován jako stone rock.  Jelikož band čítající 6 členů si ještě stále hledá své posluchače,  repertoár zatím tvoří převzaté skladby, avšak od ne až tak „lehkých“ interpretů minulosti a hlavně současnosti.  Z těch lze vypíchnout  Beath Hart, Pristine, Joe Bonamassu  či Blues Pills, tedy současné velikány blues rocku. Lenka Hrůzová si tyto náročné interprety vybrala záměrně, aby dala možnost vyniknout  svému jedinečnému hlasovému rozsahu a v neposlední řadě i temperamentu. Muzikanti, kteří mají ve svých řadách i hudební pedagogy , učinkují i v dalších kapelách jak rockových, tak i folklorních, tedy jsou uznávanými a ostřílenými hudebníky. To zaručuje, že hlasová tygřice LO se svým rockovým komandem za zády určitě překvapí nejen své současné fanoušky, ale zcela jistě osloví i současné návštěvníky koncertů.  Dokáži vám, že mají dobře našlápnuto i do let příštích. Nevěříte? Přijďte na koncert. Nebudete zklamáni.

RUSTY NAIL

Pavel "Bača" Bačík (bicí), Jirka Pešek (basa), Hynek Dlapal (kytara), Soňa Konečná (zpěv), Sandra Vončinová (zpěv). 

Rasty Nail jsou partou lidí, kteří mají rádi bigbít a bluesrock a s hudbou mají dlouholeté zkušenosti. Kapelu před mnoha lety založili Pavel a Jirka.

V současnosti hrajeme covery známých bigbítových songů od - Gary Moore, Rival Sons, CCR, B.B. King, Steve Ray Vaughan, Lynyrd Skynyrd, Jeff Beck, Joe Bonamassa, Etta James a další včetně bluesové klasiky.

 

Rezervace míst

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste či nejste lidský návštěvník a pro zabránění spamu.
2 + 2 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.