BASTARD & Loretta "Kráska a zvíře tour 2018"

Kdy: 
Pátek 21. 9. 2018
V kolik hodin: 
20:00
Vstupné: 
150,- Kč

Za oficiální vznik považuje kapela BASTARD rok 1993 ve složení: Láďa Tomis (ex-Hrot, ex-Doga, ex-Sjetý Gumy, ex-LTB, nyní J. Schelinger revival Ostrava) – zpěv, Ladislav Krečmer (ex-Citron, ex-Tanja) – kytara, Libor Štumpfe – kytara, Petr Galambica – basová kytara a Lumír Outrata - bicí.

Po rozeslání prvního demosnímku dostává kapela nabídku ke spolupráci od firmy Monitor EMI. Podepisuje s ní smlouvu a jako první natáčí ve studiu Propast Petra Jandy coververzi písně Katapultu Máš na to být víc (CD, MC 13 fláků od Kaťáků). Před natočením debutového alba s názvem Bastard v roce 1994 opouští formaci kytarista Libor Štumpfe a bubeníka Lumíra Outratu nahrazuje Stanislav Hovadík. V této sestavě natáčí kapela CD ve vyhlášeném studiu C Radima Pařízka. V témže roce vyráží jako hlavní předkapela Kabátu na turné ‘94 po celé ČR, kde se jako druhý kytarista připojuje Petr Nastulczyk (ex-Doga). K albu Bastard byly vydány dva promosingly a natočen videoklip. Před touto deskou se Bastard objevil na několika CD kompilacích (mj. Rockové baladyRokenrol až namol). Po tomto úspěšném vzestupu pak v roce 1995–96 přestává být kapela aktivní a prakticky dochází k jejímu zániku.
V červenci 2015 dva z klíčových členů, Láďa Tomis (zpěv, texty) a Ladislav Krečmer (kytara, hudba) začali uvažovat o znovuvzkříšení této formace a začínají podnikat první krůčky. Od října 2015 je kapela kompletní a připravuje svůj návrat na rocková pódia i do natáčecího studia.

Láďa Tomis – zpěv
Ladislav Krečmer – kytara
Jarda ‘Pačes‘ Dolejš – kytara
Jarek Jedlička – basová kytara
Mojmír Krochmalný – bicí

Zde může být vaše reklama.

Rezervace míst

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste či nejste lidský návštěvník a pro zabránění spamu.
19 + 1 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.